Co Lewis Miluje??

12. prosince 2009 v 21:16 | Lu$!nka |  Zajímavosti
Jednou si takhle moje kámoška koupila Bravo girl nebo jenom bravo nebo co to bylo:D A v něm byla stránka ,,TOHLE MILUJE LEWIS HAMILTON´´.Tak ti co to z vás nečetli a neviděli tak vám sem dám co miluje :D

Music...Když řídí,často si pouští svou oblíbenou hudbu.Zbožňuje HIP-HOP,R&B,reggae a funky house.A koho nejvíc smaží na své MP3?The Roots,Boba Marleyho a Seana Paula.

Bageta...Je často na cestách,vytížený a nemá čas na nějaké dlouhé vařenínebo chození na oběd.Řeší to tak,že se zastaví na nejbližší benzínce a tam si koupí svou oblíbenou sýrovou bagetu.

Kolo...Jen co se udělá venku hezké počasí vezme Lewis kolo,nasadí sluchátka od iPodu a jede na výlet.Dokáže najet i 80 km denně.--

Párty...Často uspořádá doma párty pro své přátele.Nemá moc času chodit na návštěvy,a tak je vždycky svolá k sobě domů a tam dovádí.

Motokáry..Na motokárách začínal v 8 letech od 11 let si ho vzala pod ochraná křídla stáj McLaren -Mercedes.--Ale to my přece víme :-)

Ovocné Džusy...Aby byl zdravý a fit,často si dělá domácí džusíky.Nejvíc mu chutná klasika -pomerančový.

Pověry...Asi bysme to do takového tvrďáka neřekli,ale je pěkně pověrčivý kluk.Ale má to trošku obrácené,veří tomu,že černá kočka přináší štěstí.

Knihy...Největším relaxem je pro něj čtení knih.Nejradši má ty historické,ze kterých se dozví něco o anglické historii,a nebo s ci-fi.

Squash,tenis...Je docela doost soutěživý typ,takže když s nejlepčím kámošem vyrazí na tenis nebo squash,pátelství jde stranou a on bojuje do posledních sil.

Anglie...V Anglii s enarodil a mstrávil šťastné dětství.Městečko Tewin v hrabství Hertfordshire vždy bylo a bude jeho nejoblíbenějším místem na světě.

Kino...Je filmový maniak,nejnovější filmy a premiéry,to je jeho!Navíc je to výborný typ na rande.Nicole--,popcorn a cola,to je pro něj prostě báječně strávený večer.

Kytara...Od dětství rád brnká na kytaru.V pubertě si myslel,že na to nejlíp sbalí holky,proto každé nejdříve předvedl svojé sólo na kytaru a pak se teprve seznamoval.Často to klaplo.

Posilovna...Aby si udržel fyzičku,chodí třikrát týdně do posilovny.Zbožňuje tenhle druh cvičení ,protožeu něj vždycky vybije hodně energie a cítí se pak jako znovuzrozený.
¨

Jeho holka...Miluje Nicole Scherzinger-snědou zpěvačku ze skupiny the pussy cat dolls.Říká o ní ,že je tím nejlepčím ,coho v životě potkalo !!!:-O ..A bojí se s ní jezdit autem (když řídí ona):D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama